Mecz między Sevilla i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dnia 2021-08-15 20:15

Pierwsza połowa meczu między Sevilla a Rayo Vallecano zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-08-15 20:15 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się interesujący mecz ligi Primera Division kolejki 1. Zmierzyły się Sevilla i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Y. En Nesyri 19' 1-0 E. Lamela 55' 2-0 E. Lamela 79' 3-0 Y. En Nesyri

Żółte kartki Sevilla: O. Idrissi 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Rayo Vallecano: L. Zidane 16'

Główny sędzia spotkania to Isidro Díaz de Mera. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sevilla zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Red Bull Salzburg i Real Sociedad a Rayo Vallecano zmierzy się z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Athletic Club.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Primera Division. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak O. Idrissi nieprzerwanie serwują wyborowym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Potyczki między piłkarzami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Primera Division. Udział takich popularnych zespołów jak Sevilla i Rayo Vallecano w lidze Primera Division zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.