Spotkanie Rayo Vallecano kontra Getafe, wynik końcowy 3-0

Dnia 2021-09-18 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Primera Division kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano i Getafe.

Pierwsza połowa spotkania między Rayo Vallecano oraz Getafe zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: O. Trejo 9' 1-0 P. Ciss 78' 2-0 A. Catena Falcao 81' 3-0 P. Ciss E. Unal 86' 3-1 E. Unal

Żółte kartki Rayo Vallecano: Bebe 7' E. Saveljich 42' S. Comesana 45' Fran Garcia 46' I. Balliu 85' P. Ciss 90'

Żółte kartki Getafe: Djene 8' Chema 18' D. Suarez 38' M. Olivera 41' C. Alena 66' E. Unal 83' J. Macias 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Getafe:

Główny arbiter spotkania - Adrián Cordero. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Cadiz i Osasuna. Kolejno natomiast Getafe podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Real Sociedad.

Coraz częściej zauważamy, iż fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Primera Division. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Bebe Djene nader często zagwarantowały wyborowym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi okazują się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki drętwe. Obserwujemy ostre faule, przepiękne asysty i bramki, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Primera Division i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Getafe w lidze Primera Division zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio de Vallecas.