Spotkanie Osasuna kontra Rayo Vallecano zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2021-10-02 12:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Osasuna a Rayo Vallecano.

Pierwsza połowa meczu między Osasuna oraz Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Sanchez 90' 1-0 Cote

Żółte kartki Osasuna: L. Torro 45' J. Martinez 76' C. Avila 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: I. Balliu 5' O. Trejo 32' Falcao 41'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia spotkania - Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Osasuna zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Granada CF i Real Madrid natomiast Rayo Vallecano z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Barcelona.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak L. Torro I. Balliu wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Osasuna oraz Rayo Vallecano i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.