Dnia 2021-11-01 17:30 miało miejsce spotkanie Rayo Vallecano kontra Celta Vigo zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2021-11-01 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano i Celta Vigo.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano i Celta Vigo wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 65' Isi Palazón 69'

Żółte kartki Celta Vigo: Javi Galán 45' Augusto Solari 51' Brais Méndez 69' Jose Fontán 70' Renato Tapia 81'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Rayo Vallecano stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Valencia i Espanyol a Celta Vigo z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Alaves i Valencia.

Wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Óscar Valentín Javi Galán wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż są to zmagania nudne. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty czy gole gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iśledzić mecze futbolowe znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Rayo Vallecano i Celta Vigo oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio de Vallecas.