Spotkanie Rayo Vallecano kontra Mallorca zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Estadio de Vallecas dnia 2021-11-22 20:00

 

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano a Mallorca wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-11-22 20:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 14 pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 16' 1-0 Santi Comesaña Álvaro García 20' 2-0 Ó. Trejo Ó. Trejo 63' 3-0 Abdón Prats 89' 3-1 Ángel

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 47' Sergi Guardiola 57' Óscar Trejo 65'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 28' Brian Oliván 57'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter spotkania to Jorge Figueroa. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Rayo Vallecano stawi czoła Guijuelo, następne spotkania z drużynami Espanyol i Villarreal. Kolejno natomiast Mallorca z Gimnástica Segoviana. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Óscar Valentín Kang-in Lee wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nie są interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Rayo Vallecano oraz Mallorca i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.