Mecz Villarreal - Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-0

Villarreal - Rayo Vallecano, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Villarreal i Rayo Vallecano wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2021-12-12 13:00 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się mecz ligi La Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: A. Mandi 32' 1-0 Dani Parejo Gerard Moreno 36' 2-0

Żółte kartki Villarreal: Pau Torres 23'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Isi Palazón 37' Alejandro Catena 37' Fran García 61'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter meczu - Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Villarreal stawi czoła Sanluqueño, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Alaves natomiast Rayo Vallecano podejmie Bergantiños. Następne mecze zagra z drużynami Alaves i Atletico Madrid.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Pau Torres Isi Palazón nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal i Rayo Vallecano z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio de la Cerámica.