Mecz Rayo Vallecano kontra Real Betis, wynik końcowy 1-1

Rayo Vallecano kontra Real Betis, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano i Real Betis zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-01-09 13:00 na stadionie Estadio de Vallecas rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Rayo Vallecano a Real Betis.

Gole strzelali: Sergio Canales 45' 0-1 Bellerín I. Balliu 70' 1-1 Ó. Trejo

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 55'

Żółte kartki Real Betis: Sergio Canales 34' Andrés Guardado 45' Rui Silva 87'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Real Betis: Álex Moreno 33'

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Rayo Vallecano stawi czoła Girona, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Athletic Club. Kolejno natomiast Real Betis z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Alaves oraz Espanyol.

Liczni fani śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Óscar Valentín Sergio Canales często zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nudne. Wielokrotnie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz gole, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Rayo Vallecano i Real Betis jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.