Na obiekcie Estadio Manuel Martínez Valero odbyło się spotkanie Elche vs Rayo Vallecano zakończone wynikiem 2-1

Elche vs Rayo Vallecano, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-02-18 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Elche a Rayo Vallecano.

Pierwsza połowa meczu między Elche oraz Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: Fran García 52' 0-1 Isi Palazón G. Carrillo 76' 1-1 E. Ponce 84' 2-1 Pere Milla

Żółte kartki Elche: Raúl Guti 32' Iván Marcone 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Santi Comesaña 7' Alejandro Catena 68' Mamadou Sylla 72' Ivan Balliu 75'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Elche stanie naprzeciw Levante, następne spotkania z drużynami Barcelona i Granada CF. Kolejno natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Cadiz.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Raúl Guti Santi Comesaña stale serwują fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nudzą fana. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazśledzić spotkania sportowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych drużyn jak Elche oraz Rayo Vallecano z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.