Dnia 2022-05-15 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi miał miejsce mecz Mallorca kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-05-15 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: V. Muriqi 13' 1-0 Jaume Costa P. Ciss 60' 1-1 Álvaro García Abdón Prats 90' 2-1 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Osasuna, następne spotkania z drużynami Levante i natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczni fani z zapałem śledzą potyczki ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Vedat Muriqi nieustannie sprawiają wyborowym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, przepiękne gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca i Rayo Vallecano w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Visit Mallorca Estadi.