Spotkanie Rayo Vallecano kontra Mallorca zakończone wynikiem 0-2

Rayo Vallecano kontra Mallorca, wynik 0-2. W dniu 2022-08-27 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 13' 0-1 Dani Rodríguez Lee Kang-In 64' 0-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 66'

Żółte kartki Mallorca: Clément Grenier 62' Antonio Sánchez 73' Copete 79'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia meczu to Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Osasuna, następne spotkania z drużynami Valencia i Athletic Club a Mallorca podejmie Girona. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Almeria.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą potyczki ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Óscar Valentín Clément Grenier systematycznie gwarantują kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska usypiające. Systematycznie zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Rayo Vallecano i Mallorca oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.