Mecz między Atletico Madrid i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2022-10-18 19:00

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Atletico Madrid i Rayo Vallecano wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-10-18 19:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Atletico Madrid a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Álvaro Morata 20' 1-0 A. Griezmann R. Falcao 90' 1-1

Żółte kartki Atletico Madrid: Stefan Savić 47' Saúl Ñíguez 88' José María Giménez 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter spotkania to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid zmierzy się już z Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Cadiz i FC Porto. Kolejno natomiast Rayo Vallecano z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Celta Vigo.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi La Liga. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Stefan Savić nieraz zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami okazują się zajadłe, nie często bywa, że potyczki nudzą kibica. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga. Atletico Madrid i Rayo Vallecano i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.