Dnia 2022-10-22 12:00 na obiekcie Estadio de Vallecas miało miejsce spotkanie pomiędzy Rayo Vallecano i Cadiz - wynik 5-1

Rayo Vallecano vs Cadiz, wynik 5-1. W dniu 2022-10-22 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano i Cadiz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano a Cadiz zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: Isi Palazón 44' 1-0 Álvaro García 45' 2-0 Catena F. Lejeune 63' 3-0 Sergio Camello 79' 4-0 Isi Palazón I. Balliu 82' 4-1 F. Lejeune 89' 5-1 Sergio Camello

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 31'

Żółte kartki Cadiz: Rubén Sobrino 37' Rubén Alcaraz 52' Rubén Alcaraz 61' Lucas Pérez 74'

Czerwone kartki Rayo Vallecano: Randy Nteka 87'

Czerwone kartki Cadiz: Isaac Carcelén 42' Rubén Alcaraz 61'

Główny arbiter spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Celta Vigo a Cadiz zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Real Madrid.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Óscar Trejo Rubén Sobrino nieustannie serwują własnym stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Często obserwujemy widowiskowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami są bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania statyczne. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga. Rayo Vallecano i Cadiz oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio de Vallecas.