Spotkanie między Girona oraz Rayo Vallecano zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi dnia 2022-12-29 16:00

Girona - Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-2. Dnia 2022-12-29 16:00 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 15. Zmierzyły się Girona oraz Rayo Vallecano.

Pierwsza część spotkania między Girona i Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Sergio Camello 2' 0-1 V. Castellanos 34' 1-1 Isi Palazón 62' 1-2 Sergio Camello Samuel Sáiz 75' 2-2

Żółte kartki Girona: Arnau Martínez 13' Oriol Romeu 77' Cristhian Stuani 79'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Isi Palazón 75' Radamel Falcao 86'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter spotkania - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Girona stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Villarreal. Kolejno natomiast Rayo Vallecano z Sporting Gijon. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Valladolid.

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Arnau Martínez Isi Palazón wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Girona i Rayo Vallecano z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.