Mecz Valladolid vs Rayo Vallecano, wynik 0-1

Valladolid vs Rayo Vallecano, wynik 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Valladolid oraz Rayo Vallecano zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-01-14 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Valladolid i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Isi Palazón 65' 0-1 Álvaro García

Żółte kartki Valladolid: Monchu 32' Sergi Guardiola 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Sergio Camello 75' Isi Palazón 80'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia spotkania to Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Valladolid zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Valencia i Real Sociedad a Rayo Vallecano zmierzy się z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Almeria.

Bardzo często wierni fani z entuzjazmem śledzą poczynania ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Monchu Sergio Camello nieraz zaserwowały wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Wspaniałe potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, że zmagania nie są warte uwagi. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, idealne asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić spotkania sportowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Valladolid oraz Rayo Vallecano z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.

Zainspiruj się tym artykułem - wejdź na link!