Spotkanie Villarreal - Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-1 dnia 2023-01-30 20:00 na stadionie Estadio de la Cerámica

Dnia 2023-01-30 20:00 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 19 pomiędzy Villarreal a Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Villarreal i Rayo Vallecano wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Sergio Camello 70' 0-1 Ó. Trejo

Żółte kartki Villarreal: Juan Foyth 66' Alejandro Baena 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Ismaila Ciss 35' Andrés Martín 52' Unai López 87'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter meczu to Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Villarreal zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Getafe i Almeria natomiast Rayo Vallecano z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Athletic Club.

Fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Juan Foyth Ismaila Ciss często zagwarantowały kapitalnym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania nas męczą. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga. Villarreal i Rayo Vallecano i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio de la Cerámica.