Na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2023-02-25 15:15 odbyło się spotkanie pomiędzy Cadiz i Rayo Vallecano - końcowy wynik 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cadiz a Rayo Vallecano zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-02-25 15:15 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 74' 1-0

Żółte kartki Cadiz: Rubén Alcaraz 55' Alfonso Espino 59' Gonzalo Escalante 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Raúl de Tomás 51' Alejandro Catena 58' Radamel Falcao 90' Alejandro Catena 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Rayo Vallecano: Alejandro Catena 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Getafe i Almeria. Kolejno natomiast Rayo Vallecano z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Girona.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Rubén Alcaraz Raúl de Tomás nieustannie zapewniają wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nie są interesujące. Obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealne asysty i bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Cadiz i Rayo Vallecano w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.