Dnia 2023-04-22 16:30 na obiekcie Reale Arena miał miejsce mecz Real Sociedad vs Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1

Real Sociedad vs Rayo Vallecano 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Real Sociedad oraz Rayo Vallecano wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-04-22 16:30 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Isi Palazón 57' 0-1 A. Sørloth 59' 1-1 Aihen Muñoz F. Lejeune 81' 2-1

Żółte kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 68' Santi Comesaña 72'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Sociedad stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Osasuna i Real Madrid. Kolejno natomiast Rayo Vallecano podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Valladolid.

Coraz częściej liczna grupa fanów z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z utalentowanych graczy drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Aihen Muñoz Óscar Valentín nieprzerwanie zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami piłkarskimi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to zmagania usypiające. Obserwujemy brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne gole oraz asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Real Sociedad oraz Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Reale Arena.