Dnia 2024-05-12 16:30 na obiekcie Estadio de Mestalla odbył się mecz pomiędzy Valencia oraz Rayo Vallecano zakończony wynikiem 0-0

Intensywne starcie na Estadio de Mestalla zakończyło się bezbramkowym remisem, gdy Valencia zmierzyła się z Rayo Vallecano w ramach 35. kolejki La Liga. Sobota przyniosła zacięty pojedynek, w którym oba zespoły walczyły o każdy centymetr boiska, lecz mimo licznych prób, żadnej z drużyn nie udało się przełamać defensywy przeciwnika. Wynik na przerwie, jak i po ostatnim gwizdku, pozostał niezmienny – 0:0, co odzwierciedla równy poziom rywalizacji obu ekip.

Relacja z meczu: Valencia - Rayo Vallecano

Drużyny Valencia i Rayo Vallecano zmierzyły się na Estadio de Mestalla w ramach 35. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Juan Luis Pulido Santana z Hiszpanii.

Mecz rozpoczął się o godzinie 16:30, a atmosfera na stadionie była niesamowicie napięta. Kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niezapomniany klimat.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, mimo kilku groźnych sytuacji pod bramką obu zespołów. Piłkarze starali się grać ofensywnie, jednak skuteczna obrona uniemożliwiała im zdobycie gola.

W drugiej połowie Valencia kontynuowała nacisk, próbując przełamać defensywę Rayo Vallecano. Niestety, pomimo starań żadna ze drużyn nie zdołała trafić do siatki, co ostatecznie zaowocowało remisem 0-0.

W 58. minucie Thierry Correia z Valencii otrzymał żółtą kartkę, a dla gości w 32. minucie żółtą kartkę zobaczył Jorge de Frutos, natomiast w doliczonym czasie gry Josep Chavarría również został ukarany kartką.

Ostatecznie sędzia nie musiał sięgać po czerwoną kartkę, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Po tym meczu Valencia zmierzy się z Realem Sociedad, Gironą i Celtą Vigo, natomiast Rayo Vallecano czekają starcia z Granadą, Barceloną i Athletic Club.