Back to Top

Fanatycy Rayo Vallecano

Fanatycy Rayo Vallecano - strona kibiców

Rayo Vallecano - Real Betis, wynik końcowy 2-0

Dnia 2024-03-17 17:30 odbyło się spotkanie Rayo Vallecano kontra Real Betis zakończone wynikiem 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Betis zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 17:30 na Estadio de Vallecas w ramach 29. kolejki La Ligi, przyniosło emocjonujące widowisko dla kibiców obu drużyn.

Alaves - Rayo Vallecano, wynik końcowy 1-0

Alaves - Rayo Vallecano, wynik spotkania 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Estadio de Mendizorroza, drużyna Alaves podejmowała Rayo Vallecano w ramach 28. kolejki La Liga. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobył już w pierwszej połowie. To było starcie pełne napięcia i emocji, które przyniosło ważne punkty dla obu zespołów.

Girona - Rayo Vallecano, wynik końcowy 3-0

Na stadionie Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz Girona kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0

W meczu 26. kolejki La Ligi drużyna Girona pokonała Rayo Vallecano 3-0 na Estadi Municipal de Montilivi. Mimo bezbramkowego wyniku na przerwę, gospodarze zdołali rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, dając kibicom powody do radości. Mecz odbył się dokładnie tydzień temu, 26 lutego o godzinie 20:00.

Mecz Rayo Vallecano vs Cadiz, wynik końcowy 1-1

Rayo Vallecano vs Cadiz, wynik spotkania: 1-1

Rayo Vallecano i Cadiz zremisowali 1-1 w meczu, który odbył się w Estadio de Vallecas w ramach 27. kolejki La Liga. Pomimo zaciętej rywalizacji, żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie, a ostatecznie punkty zostały podzielone. Spotkanie miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 15:15, co oznacza, że od tamtej chwili minęło już niemal dwa dni.

Mecz pomiędzy Rayo Vallecano kontra Real Madrid 1-1

Rayo Vallecano - Real Madrid, wynik spotkania: 1-1

W sobotnie popołudnie na Estadio de Vallecas odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Real Madrid w ramach 25. kolejki La Liga. Pomimo zażartej walki obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Wynik ten utrzymany był nie tylko do końcowego gwizdka, ale także na przerwę, co sprawiło, że kibice do samego końca trzymali się na emocjonalnym kole. Mecz ten, rozegrany dzień wcześniej, z pewnością pozostanie w pamięci fanów obu klubów na długo.

Mallorca vs Rayo Vallecano, wynik 2-1

Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz między Mallorca oraz Rayo Vallecano: 2-1

Wczoraj na Estadi Mallorca Son Moix odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Rayo Vallecano, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Mimo bramki na przerwę, widowisko rozgrzewało się dopiero w drugiej połowie, kiedy to obie drużyny zaprezentowały pełen pasji futbol. Sprawdźcie, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku La Liga w 24. kolejce!

Rayo Vallecano kontra Sevilla, wynik 1-2

Mecz Rayo Vallecano kontra Sevilla zakończony wynikiem 1-2

W meczu z 5 lutego 2024 roku drużyna Sevilla pokonała Rayo Vallecano 2-1 na Estadio de Vallecas. Sevilla odniosła zwycięstwo po bramkach strzelonych w pierwszej połowie, mimo starań gospodarzy, którzy nie zdołali odrobić strat. Spotkanie to miało miejsce w ramach 23. kolejki La Liga, a emocje sięgały zenitu do samego końca.

Atletico Madrid kontra Rayo Vallecano wynik spotkania 2-1

Mecz Atletico Madrid - Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1

W ostatniej kolejce La Liga doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Rayo Vallecano. Mecz rozegrany na Estádio Cívitas Metropolitano zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę. Spotkanie miało miejsce 8 dni temu, 31 stycznia o godzinie 20:00, a teraz przedstawiamy szczegółową relację z tej niezwykle ważnej konfrontacji.

Mecz Getafe kontra Rayo Vallecano wynik meczu 0-2

Na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano miało miejsce spotkanie pomiędzy Getafe oraz Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-2

Wczoraj, w ramach 19. kolejki La Liga, na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz pomiędzy drużynami Getafe i Rayo Vallecano. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Rayo Vallecano 2:0, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść drużyny Rayo Vallecano.

Rayo Vallecano kontra Celta Vigo, wynik końcowy 0-0

Rayo Vallecano - Celta Vigo, wynik spotkania: 0-0

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujące starcie na Estadio de Vallecas w ramach La Liga, gdzie Rayo Vallecano podejmowało Celtę Vigo. Mimo wielu prób, żadna z drużyn nie zdołała wygrać, ostatecznie kończąc mecz wynikiem 0-0. Spotkanie było pełne napięcia i niezwykłych akcji, które wciągnęły kibiców do samego końca.