Celta Vigo - Rayo Vallecano, wynik meczu - 3-0

Celta Vigo - Rayo Vallecano, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Celta Vigo oraz Rayo Vallecano wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2023-03-11 17:30 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Celta Vigo oraz Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Iago Aspas 51' 1-0 Javi Galán P. Ciss 52' 2-0 Iago Aspas 85' 3-0

Żółte kartki Celta Vigo: Fran Beltrán 11' Óscar Rodríguez 75'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Santi Comesa?a 23' Ivan Balliu 45' Florian Lejeune 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Celta Vigo zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Sevilla. Kolejno natomiast Rayo Vallecano podejmie Girona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Atletico Madrid.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Fran Beltrán Santi Comesa?a nieustannie serwują wspaniałym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Walki między zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Celta Vigo oraz Rayo Vallecano w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Abanca-Balaídos.