Spotkanie Mallorca kontra Rayo Vallecano, wynik 3-0

Mallorca kontra Rayo Vallecano 3-0. Dnia 2023-06-04 16:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca i Rayo Vallecano zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 51' 1-0 Dani Rodríguez Copete 71' 2-0 Lee Kang-In Ángel 90' 3-0 Dani Rodríguez

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia meczu to Antonio Mateu. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi La Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż mecze nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga. Udział takich znanych drużyn jak Mallorca i Rayo Vallecano w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Visit Mallorca Estadi.