Villarreal - Rayo Vallecano, wynik spotkania 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Villarreal a Rayo Vallecano, rozegrany na Estadio de la Cerámica, zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Villarreal 1-0, a ostateczne trafienia zapewniły im pełną pulę punktów w 33. kolejce La Liga.

Mecz La Liga: Villarreal - Rayo Vallecano 3-0

Dziś na Estadio de la Cerámica odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Villarreal i Rayo Vallecano. Gospodarze kontrolowali grę od pierwszych minut, a kibice wypełniający trybuny dodawali energii temu spotkaniu.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30 z gwizdkiem sędziego Pablo Gonzáleza Fuertesa. Villarreal podjęło szybką próbę zdobycia bramki, która ostatecznie przyniosła efekty w 18. minucie. Strzał A. Sørlotha wpadł do siatki po asyście Álexa Baeny, otwierając wynik na 1-0 dla gospodarzy.

Po pierwszej połowie wynik był korzystny dla Villarreal, którzy zasłużenie prowadzili 1-0. Rayo Vallecano próbowało odwrócić losy spotkania, ale defensywa Gospodarzy była niezłomna.

W drugiej połowie emocje nie opuszczały boiska. W 69. minucie Y. Mosquera podwyższył prowadzenie dla Villarreal, znów po asyście Álexa Baeny, ustalając wynik na 2-0. Chwilę później, w 74. minucie, A. Sørloth zdobył swoją drugą bramkę tego wieczoru, ponownie po podaniu Álexa Baeny, zapewniając swojej drużynie wynik 3-0.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W 77. minucie Francis Coquelin z Villarreal oraz Ismaila Ciss z Rayo Vallecano otrzymali żółte kartki. W doliczonym czasie gry Raúl Albiol dołączył do kolegi z drużyny i również zobaczył kartonik.

Po zakończonym meczu, kibice wychodzili z trybun z uśmiechami na twarzach, podziwiając występ swojej drużyny. Następne spotkania zapowiadają się interesująco dla obu drużyn, które będą chciały powtórzyć sukcesy lub odwrócić niekorzystne rezultaty z tej kolejki.