Espanyol kontra Rayo Vallecano, wynik spotkania - 0-1

Espanyol kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Espanyol a Rayo Vallecano wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-04-21 17:00 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 33. Zmierzyły się Espanyol i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 42' 0-1 Catena

Żółte kartki Espanyol: Adrián Embarba 50' Aleix Vidal 86' Fernando Calero 90' Leandro Cabrera 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Mario Hernández 46' Santi Comesaña 57' Fran García 76'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Espanyol zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Alaves. Kolejno natomiast Rayo Vallecano podejmie Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Villarreal.

Bardzo często liczni kibice śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Adrián Embarba Óscar Trejo wielokrotnie serwują własnym stałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Trafiamy na ostre faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga. Espanyol i Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, RCDE Stadium.