Mecz między Rayo Vallecano i Espanyol zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Estadio de Vallecas dnia 2023-05-21 12:00

Dnia 2023-05-21 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 35. Zmierzyły się Rayo Vallecano i Espanyol.

Pierwsza połowa meczu między Rayo Vallecano a Espanyol zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: Darder 23' 0-1 Raúl de Tomás 42' 1-1 Nico Melamed 59' 1-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Alejandro Catena 70'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 39' Óscar Gil 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal i Mallorca. Kolejno natomiast Espanyol zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Almeria.

Oddani fani futbolu śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Óscar Trejo Leandro Cabrera nieraz zaserwowały własnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki między drużynami są niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieczyste faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi La Liga. Rayo Vallecano oraz Espanyol jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.