Na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano miało miejsce spotkanie pomiędzy Getafe oraz Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-2

Wczoraj, w ramach 19. kolejki La Liga, na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz pomiędzy drużynami Getafe i Rayo Vallecano. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Rayo Vallecano 2:0, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść drużyny Rayo Vallecano.

Mecz Pomiędzy Drużynami Getafe a Rayo Vallecano

Getafe podejmowało Rayo Vallecano na Estádio Cívitas Metropolitano w 19. kolejce La Liga. Mecz odbył się 2 stycznia 2024 o godzinie 16:00. Sędzią głównym był Jorge Figueroa. Goście zwyciężyli 2-0, zdobywając obie bramki w drugiej połowie.

W 45. minucie Sergio Camello zapewnił prowadzenie dla Rayo Vallecano, wykorzystując asystę od niezawodnego partnera z drużyny. Camello powtórzył swój wyczyn tylko dwie minuty po wznowieniu gry, podnosząc prowadzenie Rayo na 2-0.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice Getafe gorąco wspierali swoją drużynę, jednak goście potrafili skutecznie wykorzystać swoje szanse.

Żółte kartki były rozdawane w obu drużynach. Gospodarze otrzymali aż siedem żółtych kartek, a dwóch zawodników z Getafe zostało ukaranych czerwoną kartką. Natomiast Rayo Vallecano otrzymało trzy żółte kartki.

Następne mecze dla Getafe to starcia z Osasuna, Granada CF oraz Real Madrid, podczas gdy Rayo Vallecano zmierzy się z Las Palmas, Real Sociedad oraz Atletico Madrid.

Relacja z Meczu

Minuta 1: Rozpoczęcie meczu na Estádio Cívitas Metropolitano. Getafe rozpoczyna mecz atakiem, starając się przejąć kontrolę nad boiskiem.

Minuta 19: Djené otrzymuje żółtą kartkę za faul na zawodniku Rayo Vallecano, pokazując, że gospodarze grają ostro.

Minuta 23: Juanmi Latasa również dostaje żółtą kartkę, co zwiększa presję na drużynę gospodarzy.

Minuta 40: Juanmi Latasa ponownie widzi żółtą kartkę, a Getafe znajduje się w trudnej sytuacji, będąc 10 na boisku.

Minuta 45: Bramka! Sergio Camello wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i daje prowadzenie Rayo Vallecano 1-0 tuż przed przerwą.

Minuta 47: GOL! Sergio Camello ponownie trafia do siatki, podnosząc prowadzenie dla gości na 2-0.

Minuta 54: Juanmi Latasa otrzymuje drugą żółtą kartkę i w rezultacie czerwoną, zostawiając Getafe z dziewięcioma zawodnikami na boisku.

Minuta 69: Damián Suárez otrzymuje żółtą kartkę, a sytuacja dla gospodarzy staje się coraz trudniejsza.

Minuta 82: Omar Alderete także otrzymuje żółtą kartkę, co podkreśla frustrację w drużynie Getafe.

Minuta 90: Ismaila Ciss otrzymuje żółtą kartkę dla Rayo Vallecano, zwiększając napięcie w końcówce meczu.

Koniec meczu. Rayo Vallecano odnosi zwycięstwo 2-0 nad Getafe na Estádio Cívitas Metropolitano.