Getafe - Rayo Vallecano, wynik spotkania 0-0

W dniu 2022-05-08 12:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Getafe a Rayo Vallecano.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Getafe a Rayo Vallecano zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Mathías Olivera 37' Mauro Arambarri 49' Juan Iglesias 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 27' Óscar Valentín 39' Mario Suárez 42' Ismaila Ciss 66'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Getafe stanie naprzeciw Osasuna, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Elche a Rayo Vallecano podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca oraz Levante.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Mathías Olivera Óscar Trejo wielokrotnie zapewniają wyborowym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Getafe oraz Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.