Getafe kontra Rayo Vallecano, wynik meczu: 1-1

Getafe kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe i Rayo Vallecano wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-12 13:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Getafe a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: M. Arambarri 38' 0-1 B. Mayoral 51' 1-1 B. Mayoral E. Unal 77' 2-1 R. de Tomas 87' 2-2 R. de Tomas

Żółte kartki Getafe: C. Alena 45' C. Alena 54' G. Alvarez 86' M. Arambarri 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: S. Comesana 4' O. Valentin 43' A. Garcia 45' I. Balliu 50'

Czerwone kartki Getafe: C. Alena 54'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Getafe zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Villarreal i Girona a Rayo Vallecano z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Athletic Club.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak C. Alena S. Comesana nieustannie serwują własnym stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami z ligi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się, że spotkania męczą. Regularnie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Getafe i Rayo Vallecano oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.