Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz między Mallorca oraz Rayo Vallecano: 2-1

Wczoraj na Estadi Mallorca Son Moix odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Rayo Vallecano, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Mimo bramki na przerwę, widowisko rozgrzewało się dopiero w drugiej połowie, kiedy to obie drużyny zaprezentowały pełen pasji futbol. Sprawdźcie, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku La Liga w 24. kolejce!

Mecz piłki nożnej: Mallorca vs Rayo Vallecano

Dnia 11 lutego 2024 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Mallorca i Rayo Vallecano w ramach La Ligi. Sędzią głównym spotkania był José Luis Munuera Montero z Hiszpanii.

Na malowniczym stadionie panowała niesamowita atmosfera, kibice wypełnili trybuny, dopingując swoje ulubione zespoły. Obydwie drużyny były zdeterminowane, aby zdobyć cenne punkty.

Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej części gry emocje sięgnęły zenitu. W 48. minucie to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Antonio Sáncheza, który wykorzystał świetne podanie od kolegi. Mallorca objęła prowadzenie 1-0 i kibice oszaleli z radości.

Jednak Rayo Vallecano nie zamierzało się poddać. W 76. minucie Álvaro García doprowadził do wyrównania, dając swojej drużynie nadzieję na zdobycie punktu na wyjeździe.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry V. Muriqi strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla Mallorki. Asystę zanotował Dani Rodríguez, który zapewnił swojej drużynie triumf z wynikiem 2-1.

Zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy Matija Nastasić, Vedat Muriqi, Dani Rodríguez oraz Abdón Prats otrzymali upomnienia.

Niestety, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek, co świadczy o walce fair play na boisku.

Mallorca może cieszyć się z trzech punktów zdobytych w tym meczu, a ich kolejne spotkania zapowiadają się interesująco, gdyż zmierzą się z Real Sociedad i Alaves. Natomiast Rayo Vallecano będzie musiało podjąć trudniejsze wyzwania, zmierzając do starć z takimi rywalami jak Real Madrid, Girona i Cadiz.