Na stadionie San Mamés Barria dnia 2022-09-17 19:00 miał miejsce mecz między Athletic Club i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-2

Athletic Club kontra Rayo Vallecano 3-2.

Pierwsza połowa spotkania między Athletic Club i Rayo Vallecano zakończyła się 3-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2022-09-17 19:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Athletic Club a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Ó. Trejo 5' 0-1 Sergio Camello Iñaki Williams 14' 1-1 Dani García Oihan Sancet 28' 2-1 Álex Berenguer Nico Williams 33' 3-1 Yeray R. Falcao 80' 3-2 Fran García

Żółte kartki Athletic Club: Dani García 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 21' Ismaila Ciss 67'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter spotkania to Antonio Mateu, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Athletic Club zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Sevilla i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Rayo Vallecano z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Getafe.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Dani García Óscar Valentín niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, wyśmienite asysty oraz gole, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż widowiska nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga. Udział takich legendarnych zespołów jak Athletic Club i Rayo Vallecano z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak San Mamés Barria.