Rayo Vallecano kontra Alaves, wynik meczu - 2-0

Rayo Vallecano kontra Alaves, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Rayo Vallecano i Alaves zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-12-18 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki - 18 pomiędzy Rayo Vallecano a Alaves.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 19' 1-0 Álvaro García Catena 26' 2-0 Ó. Trejo

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 10'

Żółte kartki Alaves: Rubén Duarte 24' Alberto Rodríguez 70'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Rayo Vallecano stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Mirandes oraz Real Betis natomiast Alaves z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Athletic Club.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Óscar Trejo Rubén Duarte częstokroć zapewniły swoim miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami są zażarte, rzadko zdarza się, że są to spotkania nudne. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Rayo Vallecano i Alaves jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.